Balustrady Zewnętrzne

STOLARSTWO GRZEGORZ TOMALA

Balustrady drewniane

Oprócz mebli na zamówienie oraz schodów na wymiar oferujemy także wyjątkowe balustrady drewniane. Balustrady wykonywane z doskonałej jakości tworzywa, z licznymi zdobieniami w zakresie wykończenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów – na indywidualne zamówienie – tworzymy balustrady w stylistyce rustykalnej, klasycznej, jak również nowoczesnej. 

Balustrady wychodzące spod naszych rąk są zawsze odpowiednio dopasowywane do schodów.

Balustrady - Katowice, Chorzów

Jako jedni z nielicznych stolarzy w Katowicach, Chorzowie, Sosnowcu, Tychach tworzymy balustrady drewniane do schodów tradycyjnych, giętych, jak również na zadanej konstrukcji. Ciągle poszerzamy swoje kompetencje, studiujemy najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, a zatem poczuwamy się do roli doradcy projektowego.

Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom autorskie projekty balustrad do schodów drewnianych ze szklanymi czy rzeźbionymi elementami, nie zapominając przy tym o precyzji ich wykonania, jak również stabilności. Współpraca z nami gwarantuje zamawiającym oryginalne i wizualnie atrakcyjne zamówienie, łączące w sobie trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Zamknij menu