Drzwi drewniane

STOLARSTWO GRZEGORZ TOMALA

Drzwi wewnętrzne

Specjalizujemy się w tworzeniu zarówno drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Nasi stolarze artystyczni podczas projektowania i tworzenia drzwi, zawsze mają na uwadze obowiązujące trendy. Dzięki temu dostarczamy Państwu drzwi drewniane, będące symbolem elegancji, funkcjonalności oraz estetycznego designu. 

Jednocześnie dbamy o idealne wkomponowanie drzwi we wnętrza, tak aby doskonale harmonizowały ze stylem aranżacji pomieszczeń, w których mają być założone. Lata doświadczenia w stolarstwie pozwalają na zachowanie harmonii pomiędzy stylem urządzenia Państwa domów a wzorami oferowanych przez nas drzwi.

Drzwi zewnętrzne

Specjalizujemy się również w wykonywaniu drzwi zewnętrznych drewnianych. Nasi stolarze zawsze z wyczuciem dopasowują drzwi do stylu budowlanego oraz do kolorystyki elewacji. Dużą uwagę przywiązujemy także do aspektów bezpieczeństwa. Tworzone przez nas drzwi posiadają zaawansowane technologicznie zabezpieczenia, co gwarantuje bezpieczeństwo w budynkach, gdzie są zamontowane. 

Dobieramy materiały do wykonania drzwi zewnętrznych w taki sposób, że cechują się one wysokim współczynnikiem izolacji termicznej. Dzięki nam zyskujecie Państwo pewność, że drzwi są idealnie dopasowane pod każdym względem, zarówno jeśli chodzi o aspekt termiczny, trwałość, jak również odporność na działanie czynników atmosferycznych. 

Ponadto design zamontowanych drzwi w idealny sposób koresponduje z całością aranżacji oraz stylem architektonicznym budynku.

Nasze drzwi drewniane, ale również meble na wymiar czy schody drewniane dostarczamy na terenie Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Tychów i…całego Śląska.

Zamknij menu