Drzwi nowe na wzór starych

STOLARSTWO GRZEGORZ TOMALA

Renowacja drzwi

Kompleksowa oferta naszych usług obejmuje także renowację starych, drewnianych drzwi. Oprócz tego wykonujemy również nowe drzwi, inspirowane starymi. W przypadku renowacji starych drzwi nasi stolarze najpierw kompleksowo przygotowują je do procesu odnowy, czyszcząc, szlifując i polerując ich powierzchnię. 

Wiele uwagi poświęcamy usunięciu szkodników, jak również uzupełnieniu ubytków w strukturze drewna. Dopiero po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności, zajmujemy się właściwą odnową, położeniem farby oraz wykonaniem dodatkowych zdobień. 

Z powodzeniem odnawiamy zarówno drzwi drewniane wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Wszystkie renowacje realizujemy przy zastosowaniu najlepszych na rynku farb, olejów i preparatów ochronnych.

Drzwi zabytkowe na zamówienie

Mając świadomość, że wielu Klientów chce mieć w swoim domu nowe drzwi na wzór zabytkowych, z powodzeniem podejmujemy się wykonywania tego typu projektów. Nie jest dla nas problemem idealne odwzorowanie starych drzwi wg nowego projektu. Nawet jeśli inspiracją są drzwi rzadko spotykane na rynku; o nietuzinkowych wzorach, nieprzeciętnych rzeźbieniach, czy przeszkleniach. 

Drzwi artystyczne – Katowice, Chorzów, Tychy

W naszym zespole mamy stolarza artystycznego, jesteśmy więc w stanie zrealizować indywidualne projekty nawet najbardziej wymagających Klientów. Do tej pory nasze usługi wykonywaliśmy np. w Katowicach, Chorzowie, Sosnowcu, Tychach. 

Nasi Klienci zamawiają drzwi do domów jednorodzinnych, ale także do obiektów publicznych, np. do miejskich kamienic, pałaców, muzeów itp. Tworzymy produkty idealnie wpisujące się w stylistykę dawnego budownictwa, także w zgodzie z wymaganiami konserwatorów zabytków!

Zamknij menu