Meble łazienkowe na wymiar

STOLARSTWO GRZEGORZ TOMALA

Meble łazienkowe na wymiar​

Dla naszych klientów tworzymy meble łazienkowe na wymiar – według własnych projektów albo na podstawie projektu zamawiającego. Już podczas pierwszego spotkania z klientem doświadczeni pracownicy dokonują pomiarów łazienki oraz przedstawiają plan zagospodarowania jej przestrzeni odpowiednimi meblami. 

 

Meble do łazienki - Katowice, Chorzów

W ofercie posiadamy meble łazienkowe na wymiar o klasycznych formach,  jak i te niestandardowe.


Dostarczane przez nas meble meble łazienkowe na wymiar są dopasowane – tak wyglądem, jak i wymiarami – do aranżacji łazienki. Cechuje je więc odpowiednia ergonomiczność, estetyka wykonania, a przy tym zgodność z panującymi aktualnie trendami urządzania łazienek.

Meble łazienkowe

Wykonujemy meble z płyt lakierowanych, ale również  z elementami szklanymi oraz ceramicznymi. Tworzone meble są odporne na wilgoć w łazienkach oraz dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. 

Realizujemy także zamówienia na pojedyncze elementy wyposażenia łazienek, np. szafki łazienkowe na zamówienie, półki pod lustra itp. Obsługujemy klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców.

Z powodzeniem wykonujemy meble łazienkowe na wymiar także
do gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, hoteli i innych obiektów.

Propozycje mebli łazienkowych

Zrezygnuj z nudnej łazienki i wybierz nasze meble, w których ukryjesz środki czystości, kosmetyki, ręczniki. Decydując się na naszą ofertę stawiasz na styl oraz niepowtarzalność, tworząc z naszymi meblami efektowne pomieszczenie. Łazienka jest przestrzenią o wielu możliwościach, warto je wykorzystać, aby zachwycić ciekawym designem gości. 

Zamknij menu