Meble na wymiar

STOLARSTWO GRZEGORZ TOMALA

Meble na wymiar Katowice

W naszej ofercie znajdują się meble na zamówienie, pasujące do różnych pomieszczeń. Idealnie wkomponują się w przestrzeń kuchni, łazienki, pokoju gościnnego lub dziecięcego. Tworząc nasze meble, zwracamy szczególną uwagę na zagospodarowanie przestrzeni docelowej, pomiary, szczegółową ocenę najdogodniejszego wariantu, precyzję wykonania i wykończenia. 

Meble do kuchni

Trwałość i bezpieczeństwo użytkowania stanowią priorytet podczas wybory materiałów, które zostaną użyte do ich produkcji. Niebagatelną rolę odgrywa walor estetyczny, dzięki czemu tworzone przez nas meble zostaną ozdobą niejednej przestrzeni mieszkalnej czy biurowej.

Meble kuchenne na wymiar

Realizujemy wszystkie pomysł Klientów w zakresie zdobienia mebli na zamówienie. Jako jedni z niewielu stolarzy meblowych w Katowicach, Chorzowie, Sosnowcu, Tychach wykonujemy meble na wymiar z elementami rzeźbionymi, jak i przeszkleniami. Od początku naszej działalności koncentrowaliśmy się na niestandardowych, indywidualnych projektach, w oparciu o najlepsze tradycje rynku produkcji mebli. Satysfakcjonujące realizacje przekształciły się w bardzo dobre opinie.

Meble łazienkowe na wymiar

Meble na wymiar do łazienek, które tworzymy, doceniane są przez Klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Zamawiający doceniają naszą terminowość, dokładność, możliwość zrealizowania indywidualnych projektów, doradztwo projektowe, oryginalny design, a także profesjonalny montaż mebli w ich domach.

Zamknij menu