Schody wiszące, schody na beton

STOLARSTWO GRZEGORZ TOMALA

Schody na beton

W naszej ofercie znajdą Państwo również schody drewniane na beton. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w tej dziedzinie stolarstwa. Posiadamy zespół odpowiednio wykwalifikowanych w tym zakresie stolarzy. Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Tychy to tylko kilka głównych miejscowości, na których terenie regularnie wykonujemy schody na zamówienie. 

Schody wiszące

Schody wiszące to jedna z naszych specjalizacji, niewiele zakładów na terenie Śląska czy Małopolski podejmuje się wykonywania tego typu produktów.
Dzięki naszemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy schody wiszące to produkt o pewnej jakości – na lata!

Ponadto projektujemy schody, przedstawiamy do akceptacji wizualizację, a następnie wykonujemy schody: 

  • dywanowe, 
  • gięte,
  • wiszące
  • na indywidualnych konstrukcjach. 

Wykonaliśmy już dziesiątki realizacji dla naszych klientów, specjalizujemy się w tworzeniu schodów z najlepszych materiałów – drewna krajowego i egzotycznego. 

Schody drewniane

Tworzymy także schody drewniane z elementami szklanymi na indywidualne zamówienie Klienta. Podejmujemy się zaprojektowania i wykonania schodów drewnianych nawet w pomieszczeniach o bardzo małym metrażu. Jako projektanci i wykonawcy schodów do przestrzeni mieszkalnych, szczególną uwagę przywiązujemy do estetyki ich wykonania. 

Nasi stolarze z ogromnym wyczuciem i zgodnie z wytycznymi architektów wnętrz, wykonują schody rzeźbione czy z metaloplastyką.

Zamknij menu